Drzwi drewniane – dlaczego warto je wybrać?

Różnorodność dostępnej na rynku stolarki otworowej z pewnością niejednego Inwestora poszukującego odpowiednich drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych do swojego domu przyprawia o ból głowy. Poszukując tego najlepszego rozwiązania warto jednak oprzeć się chwilowym modom i zdecydować na klasykę, zamawiając solidne i stylowe modele z pierwszej klasy drewna proponowane przez renomowanego producenta, firmę Agmar.

Zalety drzwi drewnianych

Tajemnica wyjątkowości drzwi drewnianych Agmar tkwi przede wszystkim w uroku naturalnego, wyselekcjonowanego surowca użytego do ich wykonania, a także w nowoczesnych metodach produkcji wykorzystywanych na każdym etapie procesów technologicznych. Nie bez znaczenia jest również wieloletnie doświadczenie producenta w branży, dbałość o detale oraz wychodzenie naprzeciw aktualnie obowiązującym we wzornictwie trendom. W rezultacie drzwi z drewna dębowego lub sosnowego charakteryzują się trwałością oraz odpornością m.in. na działanie niekorzystnych czynników mechanicznych oraz atmosferycznych, co ma szczególne znaczenie w przypadku modeli zewnętrznych. Wykazują świetną termoizolacyjność, a także stanowią bardzo dobrą barierę akustyczną, skutecznie ograniczając przenikanie hałasu. Dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów pozwalają na wybranie opcji pasującej do wizji Klienta, również pod względem akcesoriów oraz dodatków dodających każdemu skrzydłu wyjątkowości.

Czy drzwi drewniane sprawdzają się w swojej roli?

Dębowe lub sosnowe, płytowe, ramiakowe czy też dwuskrzydłowe – bez względu na wybrany wariant doskonale sprawdzą się w swojej roli stanowiąc w przypadku modeli zewnętrznych element w estetyczny sposób domykający charakter elewacji i chroniący przed włamaniem. Modele wewnętrzne z naturalnego surowca zachwycą zaś subtelnym rysunkiem słojów oraz wzornictwem doskonale wpisującym się w obecnie najpopularniejsze trendy w aranżacjach przestrzeni. Trwałe i funkcjonalne, przez długie lata zachowają swój idealny wygląd potwierdzając znany fakt, że ich zakup to po prostu świetna inwestycja.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *