Produkcja drzwi

Agmar

Sztuka produkcji drzwi drewnianych AGMAR

Zapraszamy do inspirującej podróży po procesie produkcji drzwi drewnianych AGMAR. Drewno jest jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny. Jako znany i renomowany producent drzwi drewnianych, stawiamy na najlepszej jakości drewno, które jest podstawą zadowolenia naszych klientów

Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna jest, w pewnym sensie, niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwi wykonane z niego są wyjątkowe. Oferując Państwu drzwi drewniane zawsze dbamy o to, aby dostarczone przez nas drewno było nieskazitelne, pod względem swojej struktury.

Sztuka produkcji drzwi drewnianych AGMAR

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1998 roku, oferując wysokiej klasy drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne. Jako topowy producent drzwi zewnętrznych, stawiamy wyłącznie na własne działania, skupiając w swojej ofercie wiele modeli i wzorów drzwi, które projektowane i następnie wykonywane są przez naszych pracowników, według aktualnych trendów, panujących na rynku.

W naszej ofercie znajdą Państwo także drzwi niestandardowe, oraz drzwi na indywidualne wykonanie. Wszystkie usługi możliwe są dzięki kadrze naszych specjalistów, którzy zajmują się wszelkimi kwestiami związanymi z projektowaniem i wykonaniem niestandardowych projektów drzwi.

Poniżej przygotowaliśmy pełną charakterystykę poszczególnych etapów produkcji, którą zajmujemy się samodzielnie. Chcemy przybliżyć Państwu nasze możliwości techniczne, którymi zajmujemy się podczas produkcji drzwi drewnianych:

Tarcica – od niej zaczynamy nasze działania

Tarcica, która trafia do nas pod postacią deski jest sezonowana przez okres 1 roku. Po tym okresie w skomputeryzowanych suszarniach jest suszona do poziomu wilgotności, która pozwoli na dalszą obróbkę. Podczas całego procesu produkcji, dbamy o środowisko naturalne stosując odpowiednie materiały, a także zasilamy suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu własnej #farmy #wiatrowej.

Wysuszona tarcica trafia na halę produkcyjną, gdzie jest poddawana dalszej obróbce. Cięta na odpowiednią długość oraz szerokość.

Drzwi zewnętrzne drewniane
Drzwi zewnętrzne drewniane

Kantówka – kolejny etap naszej działalności

Z pociętych desek powstaje kantówka, która podawana jest selekcji. Wycinane są sęki lub ewentualne przebarwienia. Tak przygotowane elementy są klejone na mikrowczepy, które gwarantują dużą odporność na odkształcenia.

Filarem drzwi jest ramiak z bezsęcznej klejonki sosnowej, gwarantujący stabilność i sztywność całej konstrukcji.

Odpowiedni park maszyn i niezbędne technologie

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który umożliwia precyzyjną produkcję drzwi o nietypowych wymiarach i wzorach. Długoletnie doświadczenie pozwala nam realizować pomysły naszych Klientów dopasowane do ich wizji i potrzeb.


W naszej firmie nad procesem produkcji czuwa odpowiedni system komputerowy, który pozwala kontrolować każdy etap realizowanego zamówienia. Proces lakierowania odbywa się metodą natryskową za pomocą pompy hydrodynamicznej w systemie wielopowłokowym.

Lakierowanie – ważny element dla drewna

Warto wiedzieć, że proces lakierowania i suszenia dla drewna jest niezwykle istotny. Dzięki temu otrzymujemy drzwi, które posłużą nam na długie lata. Nasza firma skupia się na tym aspekcie bardzo mocno, gwarantując Państwu w pełni profesjonalne rozwiązania, które mają na celu uzyskanie najlepszego efektu końcowego dla drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Na końcowym etapie naszej działalności zajmujemy się montażem wszelkich zamków, zawiasów, tudzież klamek i pozostałych elementów związanych z Państwa mniej lub bardziej standardowymi zamówieniami.

Przyjmujemy do realizacji wszystkie Państwa prośby, podchodząc do każdego zamówienia w pełni indywidualnie. Dzięki temu nasi klienci otrzymują drzwi takie, jakie sobie wymarzyli i które będą dla nich w pełni funkcjonalne!

Transport – ważny aspekt naszej działalności

Kiedy mamy już dla Państwa gotowy produkt końcowy, przechodzi on niezbędne kontrole jakości, następnie drzwi są zabezpieczone i gotowe do transportu, którym to również zajmuje się nasza firma.

Nasza firma dysponuje własnym, profesjonalnym transportem. Dzięki temu mamy pewność co do tego, iż drzwi zostaną dostarczone w odpowiedni sposób do naszych dystrybutorów.

Podczas transportu dbamy w pełni o bezpieczeństwo naszych produktów, ponieważ zależy nam na tym, aby każde drzwi dotarły do naszych pośredników w stanie kompletnie nienaruszonym. Wiemy w jakich warunkach pakować drzwi, jak je transportować i jak je wypakować bezpiecznie wprost do naszych kontrahentów.

Czas na krótkie podsumowanie!

Jak widać, marka AGMAR zajmuje się wszystkimi etapami produkcji, kontroli, a także transportu wykonywanych przez siebie drzwi. Dzięki temu nasi klienci mają 100% pewności co do tego, iż wykonywane przez nas produkty, są wykonywane z pasją i sercem, które wkładamy w każdy etap realizacji naszych produktów.

To z kolei sprawia, że zyskują Państwo gwarancję jakości, pod którą podpisuje się nasza marka, na każdym etapie realizacji dla Państwa swoich usług. Gorąco zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą!