O firmie

Agmar

HISTORIA FIRMY AGMAR

Działamy nie tylko w Polsce

Produkcję stolarki otworowej rozpoczęliśmy w roku 1998. Firma Agmar na przestrzeni lat stała się jednym z wiodących producentów drzwi drewnianych w całym kraju.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej rozpoczęliśmy sprzedaż wyrobów do państw członkowskich. Oferujemy Państwu wyroby eleganckie, funkcjonalne i trwałe, w szerokiej palecie kolorów i wzorów. 

Firma Agmar posiada ponad 24 lata doświadczenia nas rynku i stale rozwija swoje portfolio o zupełnie nowe produkty, które cieszą się bardzo sporym zainteresowaniem klientów. Cały czas rozwijamy nasz katalog, chcąc utrzymać produkty w linii trendów, które z roku na rok zmieniają się diametralnie. Niemniej jednak, nasza firma zawsze stawia na nowoczesne, funkcjonalne i jakościowe rozwiązania wykonywane z drewna. Dzięki temu cieszymy się dużą popularnością wśród wszystkich grup klientów.

Cofnijmy się razem do 1998 roku

Dzięki zdobytemu doświadczeniu na przełomie lat 1998-2004, oraz dobrze wykorzystanym środkom, nastąpił okres dynamicznych inwestycji w rozwój możliwości produkcyjnych drzwiW 2003 r. powstała pierwsza profesjonalna lakiernia drzwi wewnętrznych, która została następnie powiększona o kolejne 400 m2 w 2006 roku – od tego czasu nasza firma rozpoczęła oferować także i malowanie drzwi. W 2005 r. wybudowano nową halę produkcyjną o powierzchni 1 300 m2, która do 2009 roku została wyposażona w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy.

Firma coraz bardziej się profesjonalizowała. Idąc z duchem czasu, przedsiębiorstwo postanowiło zakupić nową automatyczną linię lakierniczą. Zaawansowane roboty malujące przyspieszyły oraz ułatwiły proces malowania, znacząco podnosząc jakość produktów. Dzięki temu, od 2009 roku do 2021 marka Agmar rozwinęła się w kolosalny sposób, pobijając w tym czasie wiele rekordów sprzedażowych i stając się bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej dziedzinie. Na dzień dzisiejszy firma Agmar może pochwalić się sprzedażą drzwi na terenie całej Europy i nie tylko. Dzięki temu, firma zaliczyła bardzo spory postęp zarówno jakościowy jak i marketingowy. Na dzień dzisiejszy marka Agmar jest jednym z liderów a rynku, oferując wysokiej jakości drzwi w bardzo przystępnych cenach. Dzieje się tak głównie z uwagi na fakt, iż wszystkie kwestie związane z produkcją, zabezpieczeniem i transportem polegają na samym producencie, który przykłada sporą wagę do każdej z tych kwestii.

Jak wygląda dziś firma Agmar?

Rok 2020 jest czasem wielkich zmian. Szeregi kadry wzmacniają dzieci głównego właściciela, którzy z nową wizją realizują kolejne projekty. Dzięki temu nasza firma stawia nie tylko na klasyczne rozwiązania, lecz bardziej modernistyczne i te, które aktualnie dyktowane są przez rynek i jego trendy. Jak doskonale wiemy, z każdym rokiem rynek drzwi oferuje zupełnie nowe rozwiązania i warianty wizualne. 

Nasza firma w bardzo dużym stopniu skupia się na nowościach, które są dla nas priorytetem i które chcemy dostarczać naszym klientom. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nowości są jednym z naszych mocnych koników, dlatego marka Agmar stara się cały czas podążać za trendami i w swojej ofercie mieć rozwiązania, które nie są dostępne wśród naszych konkurentów.

0
Lat doświadczenia
0
m2 hali produkcyjnej
0 +
modeli drzwi

Czym zajmuje się firma Agmar?

Drewno już od pierwszego etapu obrabiane jest w naszym tartaku, suszarni, a następnie zakładzie produkcyjnym. Podczas całego procesu produkcji, dbamy o środowisko naturalne stosując odpowiednie materiały, a także zasilamy suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej. Do malowania naszych drzwi stosujemy wyłącznie farby ekologiczne.

Staranność i dokładność doświadczonych pracowników, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz komponentami renomowanych firm powoduje, że firma Agmar produkuje wysokiej jakości drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Idealnym tego dowodem jest nadaniem nam prestiżowego certyfikatu CE, który jest dziś niezbędnym standardem dla firm w naszej branży. Jesteśmy przekonani, że jest to idealnym potwierdzeniem jakości naszej pracy, którą chcemy dzielić się z naszymi klientami, w postaci produktów z drewna, jako drzwi różnego zastosowania.

Jakie ceny gwarantuje firma Agmar?

Przystępna cena powoduje, że nasza oferta jest zdecydowanie konkurencyjna, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów użytkowych. Różnorodne wzornictwo przedstawione w katalogu prezentuje jedynie najczęściej produkowane modele drzwi. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i nasłuchujemy wszystkich uwag z Państwa strony. 

W naszej ofercie znajdą się również projekty indywidualne, które wykonujemy z miłą chęcią dla naszych klientów. Stawiamy na Państwa pełen komfort i możliwość wykorzystania wielkiego potencjału wszystkich naszych usług, dlatego chętnie wykonujemy także zlecenia niestandardowe, które są potrzebne niektórym z naszych klientów.

Marka Agmar jako producent drzwi działa w każdym aspekcie, zaczynając od produkcji, przechodząc przez kontrolę, zabezpieczenie swoich produktów i własny transport. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się świetnymi cenami produktów, ponieważ marka Agmar nie korzysta z pomocy zewnętrznych dostawców usług.