Drzwi drewniane wewnętrzne – najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Stoisz przed wyborem drzwi wewnętrznych do swojego mieszkania? Odpowiedni wybór może okazać się trudniejszy, niż mogłoby się spodziewać. Wszystko dlatego, że na rynku dostępnych jest szereg produktów różniących się od siebie nie tylko designem, ale też jakością wykonania. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Ci dobre drzwi wewnętrzne w korzystnych cenach. Wśród modeli, które możesz znaleźć w naszym sklepie, dostępne są drzwi z różnymi wzorami przeszkleń, jak również bez nich. Znajdziesz u nas modne pasy oraz tradycje i klasykę. Niezależnie od tego, w jakim stylu umieszczone jest Twoje mieszkanie, dom czy biuro u nas znajdziesz to, czego szukasz. Solidne drzwi klasyczne z litego drewna zapewnią Ci wyjątkowo wysoki komfort ich użytkowania. Mało tego, nawet zwracając szczególną uwagę na design, znajdziesz w sklepie to, co kolokwialnie mówiąc – wpadnie Ci w oko. Wiemy, że drzwi są pewnego rodzaju wizytówką. Powinny być połączeniem funkcjonalności, wygodnego użytkowania oraz Twoich preferencji, jeśli chodzi o design.

Drzwi wewnętrzne drewniane z przeszkleniami – kiedy warto je wybierać?

Wyposażenie domu w drzwi wewnętrzne drewniane z przeszkleniami ma swoje zalety. Dzięki nim zdecydowanie więcej światła będzie wpadało do Twojego mieszkania. W zależności od wnętrza możesz wybrać spośród drzwi pełnych lub przeszklonych. W przypadku pierwszego rodzaju drzwi zwróć uwagę na to, że sprawiają wrażenie cięższych i masywniejszych. Z tego względu polecane są bardziej do pomieszczeń przestronnych i jasnych. Z tego też względu drzwi z przeszkleniami powinny znaleźć zastosowanie w przypadku pomieszczeń z ograniczonym metrażem oraz złym doświetleniem. W przypadku drzwi wewnętrznych najczęściej wykorzystywaną szybą do przeszkleń jest szyba satynowa. Zapewnia maksimum komfortu i wysoki poziom intymności.

Drzwi bezprzylgowe i drzwi przylgowe – o co w tym chodzi?

Wśród ofert dostępnych w naszym sklepie znajdują się zarówno drzwi przylgowe, jak i bezprzylgowe. Czym one się od siebie różnią? Drzwi przylgowe są znacznie bardziej popularne. Do ich charakterystycznych cech zaliczyć można wcięcie, które sprawia, że po ich zamknięciu, zachodzą na ościeżnicę fragmentem konstrukcyjnym, który nazywany jest przylgą. Z kolei drzwi bezprzylgowe, to takie, które mają prostą krawędź. A w momencie zamknięcia tworzą z ościeżnicą jedną, równą płaszczyznę. Jest to rozwiązanie, które charakteryzuje się innowacyjnością. Do ich zalet można zaliczyć to, że po zamknięciu jest je trudno dojrzeć. Drzwi przylgowe wpisują się niemalże idealnie we wnętrza urządzone w stylu tradycyjnym lub retro.

Dobre drzwi wewnętrzne – postaw na materiał, jakim jest drewno

Drzwi wewnętrzne drewniane cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego, jeśli weźmiesz pod uwagę to, że posiadają ogrom zalet. Jedna z nich jest przede wszystkim wytrzymałość. Bez wątpienia w przypadku odpowiedniego dbania o tego rodzaju elementy wyposażenia domu możesz liczyć na wieloletnie użytkowanie. Zadbaj o odpowiednią impregnację, a nawet w przypadku narażenia na zmiany wilgotności powietrza nie zauważysz żadnych zmian typu odkształcenia. Kolejną ogromną zaletą jest design. Drzwi wewnętrzne drewniane są eleganckie i prezentują się wręcz nienagannie. Podnoszą walory estetyczne mieszkania. Każdy chce mieć zapewniony w swoim pokoju lub w łazience maksymalne poczucie prywatności. Drzwi drewniane mają doskonałe właściwości izolacji akustycznej. Jednak nie tylko. Również charakteryzują się bardzo dobrą izolacją termiczną. Ponadto drewniane drzwi jest bardzo łatwo odświeżyć. Wystarczy do tego lakier, farba lub inny preparat przeznaczony do drewna i zupełnie nowe drzwi, będą ozdabiały Twoje mieszkanie.

Drzwi wewnętrzne w zgodzie z przepisami budowlanymi

Wybierając dobre drzwi wewnętrzne, zwróć szczególną uwagę na przepisy budowlane. Znajdziesz w nich kilka zasad, które mają ogromne znaczenie. Wśród nich, chociażby to, że minimalna szerokość drzwi, nie powinna być mniejsza niż 80 cm. Kupując drzwi do łazienki i toalety nie zapomnij o otworach wentylacyjnych. Istnieje jeszcze inne rozwiązanie w tej sytuacji. Możesz zamontować krótsze drzwi. Dzięki temu pomiędzy nimi a podłogą zostanie szczelina o wysokości mniej więcej 2,5 centymetrów. Wszystkie produkty, które znajdziesz w naszym sklepie, spełniają normy budowlane. Nie musisz się więc przejmować tym, że coś będzie nie w porządku. Wybierz po prostu design, który Ci odpowiada i ciesz się doskonałą jakością drzwi wewnętrznych od Agmar.

Nie zapomnij o detalach – drzwi pokojowe najwyższej jakości

W aranżacji wnętrza każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego wybierając dobre drzwi wewnętrzne, zwróć też uwagę na dodatki, takie jak okucia, klamki oraz szyldy. Wszystkie tego rodzaju elementy powinny być wykonane z tego samego materiału. Pamiętaj, że proste klamki, doskonale w kolorze chrom lub satyna pięknie współgrają w zestawieniu z nowoczesnymi drzwiami. Sprawdź nasza pełną ofertę i dobierz drzwi do wnętrza. Zwróć uwagę na styl, w jakim jest urządzone, a także na charakter elementów wykończeniowych. Nie zapomnij też kierować się własnym gustem i odczuciami. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, oferujemy Ci również pomoc w tym zakresie. Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym. Konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci wybrać produkt, który w pełni będzie spełniał Twoje oczekiwania.