O Firmie

Oferta firmy Agmar to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój.

Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna jest – w pewnym sensie – niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwi wykonane z niego są wyjątkowe.

Agmar, podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne, stosując odpowiednie materiały, a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej.

Do malowania naszych drzwi stosujemy wyłącznie farby ekologiczne.


Cztery fakty o firmie Agmar

1998 Rok

Produkcję stolarki otworowej rozpoczęliśmy właśnie w roku 1998. Marka AGMAR jest znana w większości regionów południowo-wschodniej i centralnej części naszego kraju.

Unia Europejska

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, rozpoczęliśmy sprzedaż wyrobów do krajów członkowskich. Spełniamy oczekiwania Klientów, oferując wyroby eleganckie i trwałe, w szerokiej palecie kolorów i wzorów.

Solidny produkt

Podstawą wytworzenia solidnego produktu jest wnikliwa kontrola jakości na każdym etapie działania.

Drewno

Drewno, już od pierwszego etapu, obrabiane jest w naszym tartaku, suszarni, a następnie zakładzie produkcyjnym.

 

Posiadamy Certyfikat CE

Staranność i dokładność doświadczonych pracowników, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz komponentami renomowanych firm, powoduje, że drzwi AGMAR dorównują jakością wielu innym, znanym na rynku producentom.

Dowodem jest posiadany przez nas certyfikat CE.
Indywidualne podejście do klienta

Przystępna cena powoduje, że nasza oferta jest zdecydowanie konkurencyjna, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów użytkowych.

Różnorodne wzornictwo przedstawione w katalogu prezentuje jedynie najczęściej produkowane modele drzwi.

Jesteśmy otwarci na propozycje Klienta, realizujemy również projekty indywidualne.