Firma Agmar jest producentem drzwi, posiadającym wieloletnie doświadczenie. 

W branży działamy od 1998 roku. Nieustannie się rozwijamy, rozwijając naszą ofertę w taki sposób, by zapewnić klientom satysfakcjonującą obsługę na każdym etapie. Właśnie dlatego możliwe jest u nas nie tylko zakupienie drzwi wykonanych według gotowych projektów, ale także zamówienie produktu wykonane według własnego pomysłu.

Drzwi dostosowane do Twoich potrzeb

Takie rozwiązanie jest idealne wszędzie tam, gdzie chcemy zadbać o odpowiednią, oryginalną aranżację danego wnętrza. W ten sposób możliwe jest dobranie drzwi, które będą idealnie pasować do kolorystyki oraz stylu konkretnej aranżacji, tworząc spójną całość z innymi elementami wyposażenia.

Zamówienie drzwi według własnego projektu to idealne rozwiązanie zarówno do domów prywatnych, jak i siedzib firm, hoteli czy restauracji oraz wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić indywidualny styli konkretnego wnętrza.

Drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne

Jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie zarówno drewniane drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Dzięki temu można odmienić wygląd zarówno wnętrza danego budynku, jak i jego elewacji.

Solidna konstrukcja i jakość wykonania

Nasze drzwi produkowane jest z drewna oraz innych starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu charakteryzuje się solidnością oraz odpornością i może bezproblemowo służyć przez bardzo długi czas. Podczas procesu produkcji zawsze dokładamy szczególnych starań, by zadbać zarówno o jakość wykonania i najwyższe standardy, jak i estetykę danego produktu.

Drzwi drewniane AGMAR model MONTANA
Przykład drzwi zewnętrznych wykonanych według wzoru Klienta

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasi pracownicy to doświadczeni i przeszkoleni specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją fachową wiedzą. W kontaktach z klientem każdorazowo stawiamy na kompleksową obsługę. Właśnie dlatego wspieramy klienta na każdym etapie współpracy. Chcesz zamówić drzwi według własnego projektu, ale nie jesteś jego pewien? Zachęcamy do kontaktu! Nasi specjaliści pomogą wybrać Ci najlepsze rozwiązania.