AGMAR - PRODUCENT DRZWI DREWNIANYCH

Produkcję stolarki otworowej rozpoczęliśmy w roku 1998. Firma Agmar na przestrzeni lat stała się jednym z wiodących producentów drzwi drewnianych w kraju. Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej rozpoczęliśmy sprzedaż wyrobów do państw członkowskich. Oferujemy Państwu wyroby eleganckie, funkcjonalne i trwałe, w szerokiej palecie kolorów i wzorów.

Przystępna cena powoduje, że nasza oferta jest zdecydowanie konkurencyjna, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów użytkowych. Różnorodne wzornictwo drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych przedstawione w katalogu prezentuje jedynie najczęściej produkowane mode-le drzwi. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, realizujemy również projekty indywidualne.

NASZE PRODUKTY

nowosci
drzwiplytowe
drzwieramiankowe
drzwidwuskrzydlowe
 
drzwiwewnetrzne
oscieznice
akcesoria
wizualizacje

ROZLEGŁA SIEĆ SPRZEDAŻY DRZWI DREWNIANYCH


Z miłości do drewna


Agmar to producent drzwi drewnianych, których funkcjonalność zapewnia bezpieczeństwo i gwarantuje spokój. Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna jest, w pewnym sensie, niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwi drewniane zewnętrzne są wyjątkowe


Jakość

Podstawą wytworzenia solidnego produktu jest wnikliwa kontrola jakości na każdym etapie działania.

Kompleksowa Produkcja

Drewno, już od pierwszego etapu, obrabiane jest w naszym tartaku, suszarni, a następnie zakładzie produkcyjnym.

Sieć Dystrybucji

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, rozpoczęliśmy sprzedaż wyrobów także do krajów członkowskich.

Jesteśmy Eko!

Agmar, podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne, stosując odpowiednie materiały, a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej.
ddd
P.P.H.U. AGMAR Mariusz Pasztaleniec realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich rozwój i wzrost konkurencyjności P.P.H.U. AGMAR Mariusz Pasztaleniec poprzez zarządzanie wzornictwem. Celem projektu jest zwiększenie potencjału przedsiębiorstwa P.P.H.U. AGMAR Mariusz Pasztaleniec w zakresie umiejętnego zarządzania wzornictwem oraz wzrost wykorzystywania wzornictwa w działalności przedsiębiorstwa, co przełoży się na wdrożenie nowych produktów.
Dofinansowanie projektu z UE: 83 725,00 PLN