Drzwi wejściowe do mieszkania – dlaczego ich wybór jest tak ważny?

Bez wątpienia drzwi wejściowe są główną częścią Twojego domu lub mieszkania. Mają zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa oraz prywatności. To właśnie między innymi dlatego ich wybór nie jest taki łatwy. Musisz się porządnie nagimnastykować, aby znaleźć swoje wymarzone drzwi zewnętrzne. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, jako ich producent. Wiemy, jakimi cechami powinny wyróżniać się doskonałej jakości drzwi. Staramy się, więc jak najlepiej wykonywać swoją pracę uwzględniając każdy aspekt. Ty musisz pamiętać podczas poszukiwań, że nie tylko design ma znaczenie. Koniecznie zwróć uwagę na szereg innych rzeczy. W tym na przykład na materiał, z którego zostały wykonane. Jest to ważny czynnik, który powie Ci wiele na temat wytrzymałości, izolacyjności cieplnej i akustycznej. Będzie to miało również znaczenie w kontekście ich pielęgnacji. My prezentujemy Ci drewniane drzwi o doskonałych parametrach. Wyróżniające się nie tylko oryginalnym designem, dzięki przeszkleniom, ale również doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Do zalet drzwi drewnianych sosnowych można zaliczyć m.in.: stosunkowo długą trwałość użytkową, przedłużaną odpowiednią pielęgnacją oraz stylowy i klasyczny wygląd. Bez wątpienia drzwi drewniane wyróżniają się na tle tych wykonanych z innych materiałów. Mało tego, pasują do niemal każdej elewacji i klatki schodowej. Drewno jest bardzo wytrzymałym i solidnym surowcem. To jednak nie koniec ich zalet. Drzwi drewniane posiadają niską rozszerzalność cieplną. Co oznacza, że chronią Cię przed uciekaniem ciepła na zewnątrz, oraz przed przedostaniem się zimna do wnętrza Twojego domu. Utrzymanie odpowiedniej dla Ciebie temperatury w domu lub mieszkaniu będzie znacznie łatwiejsze i tańsze. Niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych, jakie będą akurat na dworze. Drewno jest materiałem, który charakteryzuje się świetną izolacją akustyczną. Jeśli wiec zastanawiasz się, czy wybrać aluminiowe drzwi zewnętrzne, czy drzwi zewnętrzne stalowe wybierz drzwi drewniane. To one będą najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli chcesz wymienić swoje stare drzwi wejściowe lub szukasz odpowiedniego modelu do swojego nowego mieszkania, jesteś w dobrym miejscu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bowiem produkty, które charakteryzują się wysoką jakością, solidną konstrukcją i dobrym systemem zamykania. Są to wszak niezbędne cechy charakterystyczne w pełni bezpiecznych drzwi zewnętrznych do mieszkań i domów.

Na co zwrócić uwagę podczas wybierania drzwi zewnętrznych?

Na początek weź pod uwagę izolacyjność cieplną. Odpowiedni parametr w tym zakresie pozwala Ci na obniżenie ogólnego współczynnika przenikania ciepła. Dlaczego ma to ogromne znaczenie? Ponieważ jest to kwestia tego, żeby w domu było cieplej, przy jednoczesnym niezużywaniu mniejszej ilości opału. Co prowadzi do Twoich ewidentnych oszczędności finansowych. Zmniejszanie kosztów utrzymania domu, jest bardzo istotne, zwłaszcza w momencie, gdy ceny paliw grzewczych windują ostro w górę. Ma to też niewątpliwie wpływ na środowisko naturalne. Podążanie za trendem eco, który budzi się w coraz większej liczbie Konsumentów, sprawia, że szukają oni rozwiązań, które z mniejszym stopniu wpływają na zanieczyszczenie przyrody. Wybór odpowiednich drzwi wejściowych najwyższej jakości z pewnością wpisuje się w ten trend. Warto też wybrać drzwi o solidnej konstrukcji. Ochronią Cię przed nieproszonymi gośćmi. Izolacja akustyczna również ma ogromne znaczenie. To od tego czynnika właśnie zależy, jak cicho będzie w Twoim domu lub mieszkaniu. Oczywiście nie zapominaj też o designie. Drzwi wejściowe do mieszkania powinny pasować do elewacji budynku lub wnętrza klatki schodowej. Jeśli chcesz, możesz też kolorystycznie w pewnym stopniu dopasować się do drzwi sąsiadów mieszkających na tym samym piętrze. Zachowana zostanie wtedy pewna spójność. Jednak nie jest to konieczne. Szeroki wybór dostępnych w naszym sklepie modeli z pewnością Cię zaskoczy. Mamy zewnętrzne drzwi wejściowe, które zrobią doskonałe pierwsze wrażenie na Twoich gościach oraz sąsiadach. Pięknie się prezentują, ponadto zapewniają Ci bezpieczeństwo, ciszę i ciepło – przeznaczone są nawet dla tych Klientów z najwyższymi oczekiwaniami.

Przeszklone drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe w naszej ofercie

To, co pierwsze widoczne jest dla Twoich gości, jeszcze zanim pojawią się wewnątrz Twojego domu, są właśnie drzwi wejściowe. Jak każdy chcesz zrobić na nich dobre wrażenie. Korzystając z naszych propozycji, masz pewność, że tak właśnie będzie. Wśród przepięknych drzwi wejściowych do mieszkania znajdziesz m.in.: drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe Jasmin; Acos; Promo lub Malaga. Prezentują się elegancko i klasycznie. Nic dziwnego, skoro zbieramy doświadczenie od roku 1998. To właśnie wtedy rozpoczęliśmy produkcję stolarki otworowej. Jako firma znani jesteśmy nie tylko na naszym rodzimym rynku, ale również spełniamy oczekiwania i wymagania Klientów Unii Europejskiej. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, z pasją. W połączeniu z nowoczesnymi technologiami daje nam to możliwość tworzenia nie tylko designerski, ale też spełniających najwyższe standardy drzwi wejściowych. Dla kogo przeznaczone są drzwi dwuskrzydłowe, które prezentujemy? Przede wszystkim dla osób, które szukają drzwi zewnętrznych o stosunkowo dużych wymiarach. Pamiętaj, że ostateczny efekt wizualny zależy od Ciebie. Ty wybierasz lakier oraz rodzaj montowanych szyb. Dzięki temu możesz dopasować przeszklone drzwi do swoich potrzeb.

Kierunek otwierania drzwi – czy ma znaczenie?

Określenie kierunku otwierania drzwi jest dość proste. W zależności od tego, czy drzwi otwierają się do środka, czy na zewnątrz ustaw się analogicznie w środku budynku lub na zewnątrz. Stojąc przodem do drzwi, określ położenie zawiasu. Jeśli znajduje się po prawej stronie, oznacza to, że szukasz drzwi prawych, jeśli po lewej no to oczywiście poszukujesz drzwi wejściowych lewych. Czy ma to dla nas znaczenie? Ogromne. Ponieważ wkładki do zamków są w większości przypadków asymetryczne. Dzięki informacjom uzyskanym od Ciebie, pokrętło jednej z wkładek zewnętrznych znajdzie się wewnątrz budynku. A jak wybrać czy drzwi powinny otwierać się do środka, czy wręcz przeciwnie? Wszystko zależy przede wszystkim od wielkości przedsionka lub przedpokoju. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca wewnątrz domu lub mieszkania, możesz skorzystać z drzwi otwieranych do środka. Jeśli zdecydujesz się jednak na te otwierane na zewnątrz, zadbaj o odpowiednie zadaszenie, które w pewnych, chociaż stopniu będzie stanowiło ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.

Szukasz drzwi wejściowych o oryginalnym designie, ciekawej kolorystyce oraz doskonałych parametrach technicznych? Sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej modele, które podbiją Twoje serce. Jeśli masz pytania i chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym Działem Handlowym. Profesjonalni konsultanci udzielą wszelkich odpowiedzi i pomogą Ci w doborze odpowiedniego modelu. Serdecznie zapraszamy.